Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ


 

 Повернення боргів в Хмельницькому регіоні

L-assis надає колекторські послуги за принципом - "все включено", тобто ми працюємо на результат, а результатом колекторської роботи - є можливість клієнта розпоряджатися його коштами. 

  

Відразу після початку роботи з повернення боргу в Хмельницькому - боржник починає відчувати негативні наслідки прострочення виплати боргу, зокрема: арешт майна, постійні повістки з суду та правоохоронних органів, виконавче провадження та інші проблеми. Часто в нашій практиці трапляється дострокове повернення коштів в зв'язку із тим, що боржник уже не в змозі стерпіти юридичних бар'єрів, що виникають в його житті (чи діяльності) завдяки нашій колекторській роботі. 
 
 
 
Деталі нашої роботи  
Технологічно наші послуги з повернення коштів в Хмельницькому передбачають швидке отримання судового рішення та виконавчого листа (наказу) про стягнення боргу та невідкладне відкриття виконавчого провадження. Причому, ми в будь-якому разі не пускаємо перебіг виконавчого провадження на самотік, а постійно та системно працюємо з державними виконавцями, з тим, щоб в якомога швидший термін наступила подія повернення коштів. Оперативне повернення коштів є найвищою оцінкою нашої роботи та вдячністю клієнтів. Саме завдяки таким результатам все більше і більше клієнтів обирають L-assis як свого надійного партнера в сфері забезпечення фінансової стійкості бізнесу. 
 
 

Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984