Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


АДВОКАТ ПО ДТП В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ 


 

Юридичні послуги при ДТП 

 

Ми допоможемо Вам владнати справи після ДТП (будь-то адміністративне чи кримінальне провадження), а також оскаржити протоколи та штрафи ДПС (патрульної служби) в Хмельинцькому.Часто співробітники ДПС складають абсолютно необгрунтовані та невірні протоколи про порушення правил дорожньго руху. В разі залишення такого протоколу без уваги - доведеться обов'язково платити штраф іноді й у двукратному розмірі.  

 

 

Ефективність юридичних послуг

 

Перевагою наших послуги є наш досвід, а отже ми наперед зможемо повідомити клієнта про ймовірні результати розгляду його справи. Швидке оскарження штрафів ДАІ (ДПС, патрульної служби) в Хмельницькому є запорукою стабільного фінансового стану володільця транспортного засобу. 

 

 

Судове представництво в Хмельницькому 

 

Часто після ДТП відкривається кримінальне або адміністративне провадження (в залежності від шкоди заподіяної внаслідок ДТП). Професійний захист прав водія, потерпілого від ДТП в суді є гарантією забезпечення Ваших прав і законних інтересів. Адже часто, в судовому провадженні приймає участь недоброчесна страхова компанія, представники якої під будь-яким приводом відмовляються оплачувати страховку. 

 

 

Вартість юридичних послуг


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984