Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ


 

  Наша фірма надає повний спектр послуг з реєстрації, перереєстрації ТОВ, СПД, ФОП та ін. суб’єктів господарювання. Сьогодні у місті Хмельницькому діє новий реєстраційний центр (ЦНАП), де пред’являють високі вимоги щодо якості реєстраційних карток-форм та інших реєстраційних документів.

 

Перевагами L-assis на ринку реєстраційних послуг Хмельницького є:

 

- 10-річний досвід роботи 

(ми постійно стежимо за змінами законодавства та вимог державних реєстраторів міста Хмельницького, таким чином Ви будете впевнені у якості наданих послуг);

 

- висока технологічність та оперативність

(при здійсненні замовлення на реєстрацію ТОВ, ПП нашим юристам необхідно всього лише 1 день на оформлення реєстраційних документів та 1 день на державну реєстрацію та на отримання довідки з статистики).

 

- напрацьовані зв’язки у реєстраційних органах

(форми наших статутів, заповнених карток, протоколів уже безліч раз були успішно зареєстровані у державного реєстратора міста Хмельницького та по всій Хмельницькій області: Кам’янець-Подільський, Війтівці, Волочиськ, Старокостянтинів, Ярмолинці, Чемерівці, Красилів, Шепетівка, Городок, Дунаївці, Ізяслав, Нетішин та ін.; ми постійно підтримуємо зв’язок з усіма реєстраційними органами Хмельницької області з питань реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців)

 

- офіційність фінансових взаємовідносин 

(наші послуги є офіційними – при оплаті реєстраційних послуг ми видаємо замовнику рахунок, в разі необхідності: договір, акти наданих послуг, акти прийому-передачі). 

 

- конкурентні ціни на реєстрацію 

Вартість реєстрації ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю) в Хмельницькому становить всього 1200 грн. (включає виготовлення печатки). 

 

- безкоштовне юридичне консультування 

При замовленні у нас послуги з реєстрації ТОВ в Хмельницькому чи в Хмельницькій області ми надаємо повне юридичне та бухгалтерське консультаційне супроводження заснування нового товариства (включно з допомогою у виборі організаційно-правової форми, оптимізації системи оподаткування, видів господарської діяльності та ін.)

  

Подивитися нашу схему реєстрації фірми (ТОВ)


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984