Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ, ФОП, СПД в Білогір'ї


 

Зареєструвати СПД, ТОВ, ФОП, ПП в Білогір'ї швидко

Для провадження підприємницької діяльності на  сьогоднішній день можна обрати декілька організаційно-правових форм, як то: ТОВ - товариство з обмеженою відповідальністю, ФОП - фізична особа - підприємець (те ж, що і СПД фізична особа), ПП - приватне підприємство. Ми надаємо послуги з реєстрації ТОВ, СПД, ФОП, ПП та ін. в м. Білогір'ї та Білогірському районі. 

 

Переваги наших реєстраційних послуг

- безкоштовне консультування з приводу вибору системи оподаткування майбутнього підприємця або фірми та КВЕД (видів господарськох діяльності); 

- надання реєстраційних послуг в Білогір'ї як "під ключ" (все включено) так і окремих аутсорсингових юридичних послуг; 

- професіоналізм: реєстрація відбуваєтьсчя максимально оперативно і без участі клієнта в м. Білогір'я. В результаті реєстрації клієнт отримує готовий пакет реєстраційних документів. 

 

Ми надаємо наступні реєстраційні послуги в Білогір'ї

- Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або приватного підприємства (ПП) - з реєстрацією юридичної особи, відкриттям банківських рахунків, виготовлення печатки, отримання витягу платника ПДВ та ін.;

- реєстрація СПД - фізична особа - підприємець (він же - ФОП) - без реєстрації юридичної особи;

- реєстрація змін до установчих документів (статуту, протоколів, форм та ін.) юридичної особи або фізичної особи - підприємця в м. Білогір'я, в тому числі і зміна КВЕД, директора, місця реєстрації, купівля-продаж корпоративних прав (фірми). 

 

 
                        

Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984