Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


Послуги адвоката в трудових правовідносинах


 

 

Допомога адвоката в трудових відносинах в Хмельницькому

 

На практиці роботи підприємств, які ми обслуговуємо в Хмельницькому виникає безліч проблемних питань в сфері трудових прав як у працівників так і у роботодавців. В основному - це проблеми пов'язані із незаконним звільненням, невиплатою заробітної платні, виявлення недостачі на підприємстві (особливо у закладах торгівлі), завдання шкоди працівником роботодавцю, або навпаки та ін. 

 

Судове представництво  

 

Часто трудові спори переростають у судові провадження. Тому, на даній стадії будь-якій стороні провадження  необхідно мати кваліфікованого представника - адвоката чи юриста, який належним чином захистить права та інтереси свого довірителя у суді. Ми уже понад 10 років здійснюємо свою діяльність в сфері судового захисту трудових прав як роботодавців так і працівників в м. Хмельницькому та у Хмельницькій області. 

 

Наші переваги 

 

Отримавши унікальний судовий досвід, та напрацювавши ефективні схеми судового вирішення трудових спорів в Хмельницькому, ми завжди наперед повідомляємо нашого клієнта про результати розгляду його судової справи та строки її розгляду, а не тягнемо судове провадження "як кота за хвоста". Якщо справа не має жодних реальних перспектив - ми одразу повідомляємо про це контрагента і в жодному випадку не розпочнемо такого провадження, тим самим зекономивши кошти та час нашому клієнту. 

 

 

Вартість наших послуг


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984