Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра

 

Вільна франшиза для HoReCa

 

 

Друзі, Ви мрієте почати власний бізнес у сфері HoReCa?

 


(HoReCa - готель, ресторан, кафе, мотель, кав'ярня, піцерія, бар, база відпочинку, хостел, пансіонат, туристична база та ін.)


 

Або, Ви уже є власником працюючого бізнесу у сфері HoReCa, проте прагнете залучити більшу кількість клієнтів та суттєво підвищити дохідність?

Пропонуємо Вам всесвітньо відому вільну франшизу КАСАБЛАНКА/CASABLANCA задля максимально ефективного підвищення доходу від Вашого діючого/перспективного бізнесу.

 

 

Найменування "Касабланка" є оспіваним світовим шоубізнесом та впізнаваним брендом (значна кількість музичних композицій, кінокартин пов'язані із Касабланкою). Наша ж торгова марка (торговельна марка) зареєстрована в Українському інститут інтелектуальної власності («Укрпатент») — Свідоцтво на торговельну марку № 345537, патент діє до 23.12.2031 (з правом продовження).

 

 

Заклади громадського харчування та розміщення туристів "Касабланка" успішно працюють майже в 150 країнах.


ПЕРЕВАГИ ФРАНШИЗИ "КАСАБЛАНКА"


- мінімальне роялті - від 1000 грн. на місяць., окрім обласних центрів (1500 грн. на місяць) та окремо Києва, Одеси, Львова, Дніпра (2000 грн. на місяць).

- договірна гарантія щодо неможливості підвищення суми роялті протягом як мінімум 5 років;


РЕСТОРАН   ФАСТ-ФУД   КАФЕ    КАВ'ЯРНЯ   ПІЦЕРІЯ  КАФЕТЕРІЙ  РЕСТОРАЦІЯ


- відсутній пашуальний платіж (перший внесок), становить "0" грн.;

- відсутність будь-яких інших (прихованих) платежів чи податків та зборів. Ви не є податковим агентом по роялті, кошти сплачуються на рахунок господарюючого суб'єкта, який уже самостійно сплачує з отриманих сум необхідні податки та збори. 

- перший місяць користування франшизою - безкоштовно;

 

 

- 100% вільна франшиза (повна бізнес-свобода):

а) ми взагалі не контролюємо Ваші обороти, оскільки роялті встановлено в твердій грошовій сумі, а не у відсотку від обороту;

б) повна рекламна свобода - ми не нав'язуємо обов'язковий стиль обслуговування, лише пропонуємо варіанти дизайну та манери обслуговування, від яких можна і відмовитись, використовуючи виключно своє власне бачення бізнес-процесу. Обов'язковим є лише використання безпосередньо торгової марки в елементах дизайну, вивіски, реклами та ін.


ГОТЕЛЬ МОТЕЛЬ ПАНСІОНАТ ХОСТЕЛ БАЗА ВІДПОЧИНКУ


- повна ексклюзивність франшизи - в кожному конкретному населеному пункті може бути тільки один брендований заклад обраної Вами діяльності (окрім Києва, Одеси, Львова, Дніпра - один заклад на район міста). Тож, поспішіть забронювати франшизу, поки Ваші конкуренти не встигли та не отримали конкурентну перевагу!

- простий вихід із франшизи, без штрафів, санкцій, неустойки та ін. негативних фінансових наслідків (що є дуже важливо насьогодні, оскільки більшість франшиз в Україні працюють за схемою: "вхід 10 копійок, вихід - 1000 грн. штраф" і втрата інвестицій.


ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА "КАСАБЛАНКА" НА ОСНОВІ ФРАНЧАЙЗИНГУ ДОПОМОЖЕ СУТТЄВО ПІДНЯТИ УНІКАЛЬНІСТЬ ВАШОГО ЗАКЛАДУ В ОЧАХ КЛІЄНТІВ

 

Всі права захищено. Будь-яке використання або відтворення торговельної марки "КАСАБЛАНКА" в будь-якому вигляді для рекламування, вивісок на фасадах, просування в інтернеті та ін. закладів громадського харчування або закладів розміщення туристів заборонено законом. Згідно ст. 229 Кримінального кодексу України незаконне (без згоди власника торгової марки) використання знака для товарів і послуг караються штрафом від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.  Також наступає цивільна та господарська відповідальність (майнова). 


 

За деталями звертайтесь (консультація з приводу оформлення франчайзингу на ТМ "Касабланка") 

Тел.: 0971949984, Viber/telegram: 0968780172

або за адресою: вул. Соборна, 11 каб. 219 м. Хмельницький, Україна.


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984