Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


РЕЄСТРАЦІЯ СПД, ФОП В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ


 

 Ми надаємо широкий спектр послуг з реєстрації, перереєстрації СПД, ФОП в Хмельницькому та в Хмельницькій області. 

 

Наші переваги на ринку реєстраційних послуг Хмельницького є:

 

- 10-річний досвід роботи 

(ми постійно стежимо за змінами реєстраційного та податкового законодавства, в тому числі і бланків форм, заяв, заявок та ін., та вимог державних реєстраторів міста Хмельницького та Хмельницької області; ми ніколи не отримуємо відмов у здійсненні реєстраційних дій);

 

- висока технологічність та оперативність

(при здійсненні реєстрації ФОП, СПД нашим юристам необхідно всього лише 1-3 дні на оформлення реєстраційних документів). Для отримання витягу платника єдиного податку - всього 7 днів. 

 

- напрацьовані зв’язки у реєстраційних органах

Ми здійснюємо реєстраційні дії (реєстрація СПД, ФОП) в Хмельницькому та по всій Хмельницькій області: Кам’янець-Подільський, Війтівці, Волочиськ, Старокостянтинів, Ярмолинці, Чемерівці, Красилів, Шепетівка, Городок, Дунаївці, Ізяслав, Нетішин та ін.; ми постійно підтримуємо зв’язок з усіма реєстраційними органами Хмельницької області з питань реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців.

 

- безкоштовне юридичне консультування 

Наші юристи безкоштовно проконсультують майбутніх підприємців з приводу обрання КВЕД (коду видів економічної діяльності), найоптимальнішої для клієнта системи оподаткування (загальна система, єдиний податок, ПДВ та ін.), правильного оформлення інших дозвільних документів згідно законодавства України.   

 

- оптимальні ціни  

Завдяки тому, що ми реєструємо велику кількість ФОП, СПД в Хмельницькому щодня - маємо можливість оптимізувати і вартість реєстраційних послуг. Так, повний пакет реєстрації СПД, ФОП в Хмельницькому (з реєстрацією платника єдиного податку та книги обліку доходів та витрат) становить лише - 600 грн. - "під ключ". Для постійних клієнтів та оптових замовників реєстраційних послуг діє гнучка система знижок. 

 

- офіційність фінансових взаємовідносин 

 наші послуги офіційні? при оплаті реєстраційних послуг ми видаємо замовнику рахунок, в разі необхідності: договір, акти наданих послуг, акти прийому-передачі.

 

- додаткові реєстраційні послуги 

 До послуг наших клієнтів ми пропонуємо наступне: виготовлення печаток та штампів, ключів електронної цифрової звітності, відркриття банківських рахунків в будь-якому банку, та ін.  

 

Ціни на юридичні послуги         Схема реєстрації СПД


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984