Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра










АДВОКАТ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ 


 

  Наша юридична фірма надає професійні юридичні послуги в сфері судового представництва та захисту інтересів в усіх судах Хмельинцького та Хмельницької області. У нас немає адвокатів «на всі руки», тобто таких  правників (стряпчих), які успішно беруться за будь-яку справу, а потім її успішно програють через відсутність необхідних знань та навиків.

 

Гарантією нашої успішної роботи є також обмежений перелік юридичних практик наших адвокатів та юристів в сфері яких ми надаємо свої послуги.  Наявність напрацьованих юридидчних практик дає нам можливість впевнено передбачити результат судового розгляду та повідомити його для наших клієнтів.

 

Таким чином, наші клієнти не повинні розраховувати на фортуну чи на доброго суддю, який повинен зрозуміти його проблеми. Наші клієнти завжди впевненні в наших результатах. Якщо клієнт просить подати для нього завідомо програшний позов – ми чесно повідомляємо його про негативні наслідки такого судового процесу та завжди відмовляємо у наданні юридичної домомоги, яка не принесе жодного позитивного результату.

 

Основні юридичні практики, які ми надаємо:

-  Господарські спори (стягнення заборгованості, розірвання договорів, відшкодування збитків та ін.)

 

-  Сімейні справи (розлучення - розірвання шлюбу, розподіл майна подружжя, стягнення аліментів на дитину та дружину та ін.)

 

-  Цивільні спори (трудові спори, стягнення боргу з фізичних осіб, справи окремого провадження: пов’язані з отриманням спадщини та ін.).

 

 

 

Оплачуючи послуги з судового представництва клієнти мають можливість обрати варіанти оплати: потарифно за кожну конкретну судову дію чи за всю справу в цілому. Вартість юридичних послуг з розв’язання судових спорів Ви можете переглянути ТУТ


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984