Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


ПРАВОВИЙ АУТСОРСИНГ


Економія коштів при аутсорсингу

Кризові явища в економіці України значним чином позначаються і на доходах компаній, які змушені скорочувати свій штат задля оптимізації витрат. Ставка юриста підпадає під скорочення однією з перших. І дійсно, в умовах, коли бізнес в Хмельницькому знижує свій оборот, в штаті залишаються працівники, без який не обійтися кожного дня.

Проте, зменшення оборотів торгівлі чи надання послуг в Хмельницькому регіоні на тягне за собою автоматично і зменшення юридичних проблем підприємства. Навпаки, частими постають ситуації відтермінування платежів з сторони контрагентів, банкрутства партнерів, що автоматично призводить до зниження надходження готівкових коштів. А, ставка юриста, який би міг подати позов до суду, бути присутнім при податковій перевірці, унормувати внутрішню документацію та установчі документи - скорочена. В такому випадку кращим виходом з ситуації, що склалася, буде залучення юриста на аутсорсинговій основі. Так, Ви оплачуєте лише конкретну юридичну послугу саме тоді, коли вона Вам потрібна. 

 

Робота юриста-аутсорсера на результат  

Ключовою перевагою правового аутсорсинга є оплата за конкретний результат (виграний суд, розроблений проект договору, зареєстровані зміни до установчих документів), тобто клієнт платить не просто за якісь послуги (потрібні чи непотрібні), - а за досягнення результату конкретної юридичної роботи. Це завжди зручно для будь-якого підприємства - звернутися до вузькопрофільного фахівця (юриста-аутсорсера в Хмельницькому) задля досягнення конкретного результати в наперед оговорені строки та за фіксовану плату. 

 

Сфера та територія надання послуг правового аутсорсингу  

L-assis надає послуги з правового аусорсингу в м. Хмельницькому та по Хмельницькій області (Нетішин, Шепетівка, Ізяслав, Старокостянтинів, Красилів, Полонне, Кам'янець-Подільський, Городок, Ярмолинці, Чемерівці, Деражня, Теофіполь, Білогір'я, Славута, Летичів, Стара Синява, Волочиськ та ін. 

Основними сферами правового аутсорсингу нашої юридичної фірми є: судові справи (представництво в господарських, адміністративних і цивільних справах, захист у кримінальних провадженнях); реєстраційні послуги (реєстрація, перереєстрація підприємств, фірм, ТОВ, СПД та ін., оформлення корпоративних прав); стягнення заборгованності; оформлення внутрішньої документації на підприємстві та проектів договорів, представництво у будь-яких державних органах та підприємствах, установах, організаціях. 

 

Вартість послуг 


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984