Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю. Хмельницький


 

Реєстрація товариства в Хмельницькому 

Ми надаємо послуги з реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю "під ключ" в м. Хмельницькому. Наш пакет реєстраційних послуг включає: 

безкоштовне консультування клієнтів з приводу обрання організаційно-правової форми підприємства, КВЕД-ів (видів діяльності товариства), назви товариства, системи оподаткування товариства та ін. перед реєстрацією товариства з обмеженою відповідальністю в Хмельницькому та в Хмельницькій області;

 здійснення реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю в реєстраційній службі, постановка товариства на облік в податковій (ДПІ у м. Хмельницькому) та в соціальних фондах, виготовлення печатки товариства, відкриття розрахункових рахунків в будь-якому банку на вибір клієнта, виготовлення електронних ключів звітності, вибір системи оподаткування (загальна система, єдиний податок, ПДВ);

 Додаткові послуги 

В разі замовлення у нас реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю "під ключ" в Хмельницькому додатково ми  безкоштовно розробляємо логотип фірми (ТОВ) та фірмовий стиль на цифрових носіях інформації. 

Зміни до установчих документів 

Ми проводимо реєстрацію будь-яких змін до установчих документів товариства з обмеженою відповідальністю в Хмельницькому (зміна КВЕД, учасників, засновників, директора, змін статутного капіталу та ін. зміни)

Вартість послуг               Схема реєстрації товариства 


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984