Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


Бланки майнових сертифікатів


 

У нас можна замовити бланки майнових сертифікатів (Свідоцтво про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства). 

Майновий сертифікат є офіційно захищеним голограмою та серійним номером цінним бланком сурової звітності. 

Вартість бланків залежить від партії замовлення:

 

- від 10 до 20 шт. - 85 грн. (за один примірник)


- від 20 до 60 - 75 грн. (за один примірник)


- від 60 до 100 - 65 грн. (за один примірник)


- від 100 до 500 - 55 грн. (за один примірник)


- від 500 до 1000 – 45 грн. (за один примірник)


від 1000 і більше - 35 грн. (за один примірник)

 

Для замовлення бланків майнових сертифікатів, Ви можете звернутися за телефоном: 

0971949984

На сьогодні бланки майнових сертифікатів необхідні для переоформлення права власності на майновий пай при даруванні, продажу, оформлення спадщини та ін. правочинах. 

Майновий    пай    члена    підприємства    документально  підтверджується  свідоцтвом  про  право  власності на майновий пай  члена підприємства за зразком згідно з додатком. У  разі  набуття  у власність майнового паю (його частини) на  підставі угоди міни,  дарування та інших цивільно-правових угод, а  також  спадкування  видається нове свідоцтво.

Для  отримання  нового  свідоцтва  у разі набуття у власність майнового паю (його частини) на підставі угоди міни,  дарування та  інших цивільно-правових угод,  а також спадкування  до  сільської,  селищної  або  міської  ради  подаються посвідчені в установленому порядку  копія  відповідної  цивільно-правової  угоди  або   копія  свідоцтва  про  право  на спадщину,  попереднє свідоцтво про право  власності     на     майновий     пай      члена      колективного  сільськогосподарського  підприємства.    

Свідоцтво видається сільською,  селищною або міською радою згідно  із  списком  осіб,  які  мають  право  на   майновий   пай підприємства. Свідоцтво видається громадянину особисто  або  особі,  яка має право на його отримання. 

 

Доставка бланків майнових сертифікатів здійснюється у будь-який населений пункт України за допомогою Нової пошти. 


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984