Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


Представництво в господарському суді


 

Судові справи бізнесу  

В зв'язку із підвищенням курсу іноземних валют останнім часом почастішали випадки відмови від виконання господарських зобов'язань контрагентами. В разі неможливості вирішення даних проблем переговорами залишається лише судовий порядок. L-assis надає повний спектр  послуг в сфері судового господарського провадження в місті Хмельницькому (як повноцінне комплексне супроводження господарської справи - від подання позову і до повного виконання судового рішення виконавчою службою, так і аутсорсингові послуги - представництво іногородніх компаній в Господарському суді Хмельницької області. 

Головною перевагою наших послуг з представництва у господарському суді - робота на результат, а не на процес. Тобто, клієнт платить за досягнення конкретної мети з нашої сторони - рішення суду на користь нашого клієнта. Більшість наших конкурентів беруть гонорари за формально виконану робота та не гарантують жодного результату. З таким підходом стає неважливо, чи досягли Ви результату чи ні, головне - оплатити гонорар. 

 

Офіційність послуг  

Нашими клієнтами в господарському судочинстві є в основному юридичні особи (суб'єкти господарювання - ТОВ, СПД, АТ та ін.), витрати яких детально регламентуються Податковим кодексом України. Тому при наданні послуг з представництва в Господарському суді Хмельницької області ми надаємо повний пакет документації для підтвердження валових витрат наших клієнтів (договір, рахунок, акт наданих послуг або квитанцію). 

 

Повний спектр послуг 

Ми розуміємо, що для реального суб'єкта господарювання недостатньо просто виграти справу в господарському суді. Тому ми здійснюємо повний супровід господарської справи в м. Хмельницькому до її повного завершення - у виконавчій службі. 

 

Вартість наших послуг


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984