Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


Податкове консультування в Хмельницькому 


 

Податковий юридичний консалтинг 

 

Податкове законодавство в Україні змінюється настільки часто, що навіть самі податкові інспектори не встигають стежити за змінами профільного для них законодавства, і на практиці продовжують використовувати норми, що уже давно втратили чинність. Ми допоможемо суб'єкту господарювання оперативно розібратися в питаннях вибору системи оподаткування, оптимізації оподаткування та отримання статусу платника того чи іншого податку (ПДВ, єдиний податок) в Хмельницькому та в Хмельницькій області. 

 

Реєстрація платником ПДВ в Хмельницькому

 

Ми допоможемо новоствореній або уже діючій фірмі отримати статус платника ПДВ в Хмельницькому. Для реєстрації платника ПДВ ми не вимагаємо підтвердження будь-яких доходів попередніх періодів. Наші юристи вчасно отримають для Вас витяг з реєстру платників ПДВ. 

 

Реєстрація платником єдиного податку 

 

Наші юристи допоможуть юридичній особі чи фізичній особі - підприємцю оперативно обрати спрощену систему оподаткування, та отримати всі необхідні для цього документи (витяг, книгу обліку доходів та витрат та ін.)

 

Судові спори з податковою інспекцією 

 

В разі отримання платником податків з ДПІ у м. Хмельницькому повідомлення-вимоги про нарахування незаконних, на думку нашого клієнта, обсягів того чи іншого податку - ми оперативно оскаржимо дії податківців в Хмельницькому окружному адміністративному суді, а в разі необхідності - і в вищих інстанціях та представимо його інтереси в суді, аж до повного скасування такої незаконної вимоги.


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984