Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра


Майнові сертифікати


 

Ми приймаємо замовлення на майнові сертифікати державного зразка (Свідоцтво про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства). 

Майнові сертифікати сьогодні необхідні для переоформлення спадщини, а також при втраті та знищенні оригіналів документів. Майновий сертифікат є бланком сурової звітності. 

Якщо не переоформити майнові сертифікати громадянин може втратити право на майно в колективній власності колишнього сільськогосподарського підприємства. Майновий    пай    члена    підприємства    підтверджується  свідоцтвом  про  право  власності на майновий пай  члена підприємства державного зразка. У  разі  набуття  у власність майнового паю (його частини) на  підставі угоди міни,  дарування та інших цивільно-правових угод, а  також  спадкування  видається новий майновий сертифікат.

Для  отримання  нового  майнового сертифіката у разі набуття у власність майнового паю (його частини) на підставі угоди міни,  дарування та  інших цивільно-правових угод,  а також спадкування  до  сільської,  селищної  або  міської  ради  подаються посвідчені в установленому порядку  копія  відповідної  цивільно-правової  угоди  або   копія  свідоцтва  про  право  на спадщину,  попереднє свідоцтво про право  власності     на     майновий     пай      члена      колективного  сільськогосподарського  підприємства (майновий сертифікат).    Майнові сертифікати видаються сільською,  селищною або міською радою згідно  із  списком  осіб,  які  мають  право  на   майновий   пай підприємства. Майновий сертифікат видається громадянину особисто  або  особі,  яка має право на його отримання.

У нас в наявності є бланки майнових сертифікатів різних зразків: жовті, сині, білі...

 
Вартість одного бланку майнового сертифікату - 45 грн., для оптових покупців діють знижки:

від 1 до 20 шт. - 45 грн; від 20 до 60 - 35 грн, від 60 до 100 - 30 грн,  від 100 до 500 - 25 грн,  від 500 і більше - 15 грн. (за один екземпляр) 
 

Для замовлення бланків майнових сертифікатів, Ви можете звернутися за телефоном: 

0971949984

 
Доставка бланків майнових сертифікатів здійснюється у будь-який населений пункт України за допомогою Нової пошти. 
 
 
 
 

Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984