Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра

 МММ знову накрилася – учасники проекту уже довгий час не можуть отримати ні своїх коштів ні процентів. З екранів телевізорів, газет, думок експертів завжди звучить одне твердження – гроші з МММ повернути неможливо. Проте, це обман.

Свої вклади можна повернути з МММ, але лише за наявності двох умов:

- у Вас є квитанція про перерахування коштів через банк іншому громадянину (десятнику), при цьому в графі «призначення платежу» має стояти пробіл, або будь-яке призначення, окрім – дарування (як альтернативний варіант квитанції може розглядатися і розвиска боржника, якщо кошти передавалися з рук в руки);

- Ви знаєте місце проживання вашого десятника (місце його офіційної реєстрації – прописка), оскільки це є визначальним фактором для визначення підсудності.

Якщо ж ви віддали свої кошти, а взамін не вимагали жодного документу – робіть винним у ситуації, що склалася тільки себе самого. Єдиним шансом спробувати повернути свої кошти в такому випадку є звернення до правоохоронних органів з завою про шахрайство. Проте, ніхто не гарантує позитивне вирішення даної справи.

Якщо ж у Вас наявна квитанція (розписка) та адреса десятника, Ви можете замовити у нас послугу з повернення ваших грошей з МММ.  Ми працюємо по всій Україні і уже 5 років надаємо якісні колекторські послуги.

Вартість судового позову про стягнення коштів з МММ у нас вартує всього лише 350 грн., Поспішайте повернути свої кошти.

Ми надаємо послуги по стягненню боргів по всій Україні. Тел.: 70-80-49, моб.тел.: 0971949984

Вернуть вклад из МММ


 

 


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984