Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра

 

Створення логотипу (бренду) фірми  в Хмельницькому 

 

Розробка логотипу  

Після реєстрація фірми (ТОВ, ПП, СПД) актуальним питанням постає ефективне позиціювання фірми на ринку товарів і послуг. Допомогти цьому покликаний логотип (бренд, марка) організації. Ми створимо якісний та ефективний логотип для вашої фірми в Хмельницькому та в Хмельницькій області. 

 Фірмовий стиль 

Будь-яка серйозна фірма повина мати свій фірмовий стиль, тобто набір певних характерних рис при позиціюванні себе на ринку та в рекламі (логотип, кольора, бланки документів, та ін.); адже, як то кажуть, зустрічають по одягу. Саме логотип та фірмовий стиль фірми і є тим одягом по якому складають враження про Вас майбутні клієнти. Ми здійснюємо повний комплекс послуг з розробки фірмового стилю бізнесу (в тому числі і друк візиток, листівок, буклетів та ін.)

Вартість створення логотипу  

Бізнесмени та підприємці Хмельницького часто відмовляються від розробки логотипу через, на їх думку, високу вартість такої послуги, що є помилкою. Так, ціна розробки логотипу становить всього-на-всього від 400 грн. Отже, лише за 400 грн. Ви отримуєте реальну впізнаваність Вашої фірми на ринку товарів і послуг, підвищуєте свій авторитет в очах потенційних клієнтів та партнерів. 

 Додаткові послуги 

Також ми надаємо додаткові брендінгові послуги для бізнесу в Хмельницькому та в Хмельницькій області: розробка та виробництво візиток, листівок, буклетів, плакатів та іншої рекламної продукції. Звертайтесь до нас за тел.: 70-80-49, 0971949984


Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984