Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра
Головна » Статті » Pravo

Адвокат чи юрист юридичної фірми в Хмельницькому?

АДВОКАТ ЧИ ЮРИДИЧНА ФІРМА?  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


 

Уже довгий час точиться дискусія – кого з представників юридичної професії обрати клієнту в Хмельницькому – адвоката чи юриста юридичної фірми. Аргументація прибічників адвокатури про те, що освітній рівень адвокатів в Хмельницькому набагато вищий за відповідний рівень юристів Хмельницького не витримує жодної критики.

Таким чином, що на сьогодні являє собою робота адвоката в Хмельницькому, як ним стати?  Перешкода для отримання «корочки» адвоката полягає у відповіді для кваліфікаційної комісії у місті Хмельницькому на 2 загальних питання з кодекса і претендент уже член колегії адвокатів Хмельницького. Даний іспит займає від 10 до 20 хвилин. Таким чином, жодних спільних рис з американською системою набуття адвокатського статусу «bar exam», де крім триступеневої перевірки професійних знань, здійснюється перевірка особистих даних (кредитна історія, відбитки пальців, шкільні та університетські характеристики, характеристики з попередніх місць роботи, сімейний статус, положення в суспільстві та ін.)

Робота адвоката в Хмельницькому є майже повністю незалежною. Жоден адвокат не звітує  про свої справи, як він їх веде. Ніхто не може проконтролювати якість надання адвокатських послуг.  Справжній контроль керівника адвоката в обласній колегії міста Хмельницького полягає лише у  одному: вчасно перераховувати кошти на рахунок Хмельницької колегії адвокатури.

Добросовісність та професіоналізм в адвокатурі є проблемою самого адвоката. Так, якщо адвокат веде справу невірно та інші адвокати спостерігають таку ситуацію, жоден не скаже йому, що це неправильно і які негативні наслідки очікують клієнта такого адвоката. Виключити адвоката з колегії адвокатів черер його низьку кваліфікацію чи недотримання адвокатської етики майже неможливо. Звідки керівник колегії адвокатів Хмельницького дізнається про помилки такого горе адвоката?

Режим праці адвоката сьогодні є одним з найбіль вільних режимів у світі. В такому випадку працює принцип – працюю тільки в суді. На жаль, більшість адвокатів міста Хмельницького не надають особливої уваги ретельній підготовці справи до судового розгляду. До того, як я з моїми колегами побував в США на стажировці в юридичні  фірмі та в суді, я не розумів американських фільмів про те, як адвокати проводять дні і ночі у бібліотеках, архівах, в Інтернеті для пошуку необхідних обставин справи. А наші Хмельницькі адвокати, особливо себе не турбують підготовкою до судового процесу, покладаючись на впевненність у свій професіоналізм, зв’язки та саме головне на те, що протилежна сторона прийде до суду без юриста чи з некваліфікованою бабусею адвокатом (час якої минув разом з падінням СРСР).  Юристи з юридичних фірм зазвичай докладно вивчають матеріали справи, роблять відповідні запити та дослідження, їх контролюють старші проблеми та керівники відповідних практик. В суд юристи з юридичної фірми приходять з численними копіями документів, що мають принципове значення для справи, а адвокати, прийшовши з однією папочкою з позовною заявою – втрачають свідомість від підготовленності юристів. 

Проблемним питанням юридичної допомоги адвоката є неофіційність надання його послуг. Жоден адвокат в Хмельницькому не видасть вам чек, рахунок чи інші підтверджуючі документи на сплату послуг. Для підприємств, організацій важливим є підтвердження своїх валових витрат для заниження валового прибутку. Тому, від адвокатів бізнес може не очікувати безрахункового розрахунку чи офіційного касового розрахунку.

Як надаються юридичні послуги в юридичній фірмі? Юрист після роботи в державних органах  чи в приватних організаціях проходить стажування на посаді помічника юриста в юридичній фірмі Хмельницького. Через 2 роки молодий правник переводиться на посаду молодшого юриста, ще через 5 років – на посаду старшого юриста. Таким чином, від молодого юриста в середньому вимагається 20-25 років важкої праці, значна працездатність для того, щоб стати партнером в юридичній фірмі. Жоден партнер чи керівник практики не дозволить молодому юристу вчитися працюючи (доля клієнта на першому місці в юридичної фірми). Робота молодого юриста постійно контролюється   на предмет відповідності напрацьованій юридичною фірмою практики. Філософія роботи юридичної фірми наступна – найбільш досвідчений юрист здатен допустити помилку, тому необхідним елементом роботи юридичної фірми є спільна робота декількох юристів над кожною юридичною справою і постійна перевірка наданих послуг.

Режим праці в юридичній фірми доволі суровий – 10-15 годин роботи. Головна вимога до кожного юриста – вичерпний аналіз кожного питання, виконання роботи в строк. В юридичних фірмах Хмельницького постійно проводяться корпоративні тренінги, семінари та інші методики підвищення кваліфікації юристів. Юридична фірма ретельно контролює дотримання кожним юристом кодексу юридичної агенції – конфіденційнійсть інформації про клієнта, правильне спілкування з клієнтом.

Сучасні реалії роботи юридичної фірми в Хмельницькому прижитися на фірмі юристу з недоліками знань та навиків, чи такому, що працює в пів сили. Причиною для звільнення юриста в юридичній фірмі є: невиконання корпоративних правил, дії, що принесли шкоду інтересам клієнта.       

Таким чином, насьогодні юридичні фірми виграють в окремих адвокатів в багатьох компонентах:

- ціна юридичних послуг;

- офіційність наданих послуг (підтвердження валових витрат підприємства);

- оперативність надання послуг;

- професійність юридичних дій;

- якість обслуговування. 

Категорія: Pravo | Додав: advocate (2012-07-19)
Переглядів: 1375 | Рейтинг: 4.2/8
Всього коментарів: 0

Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Соборна, 11       тел.: 70-80-49, 0971949984