Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра
Головна » Статті » Pravo

Парковки в Хмельницькому незаконні

ПАРКОВКИ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НЕЗАКОННІ ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ПАРКОМАТІВ!!!

 

З 1 квітня, якщо на парковці немає паркомата, можна паркуватися безкоштовно і безпроблемно. Працівник парковки не має права брати гроші готівкою, він може запропонувати купити талон або зробити оплату за допомогою мобільного зв'язку.

Відповідно до офіційної позиції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  з 1 квітня, якщо на паркуванні відсутній паркомат, автомобіліст має право не платити.

Сьогодні відповідальність за неоплату за послуги паркування в діючому законодавстві не встановлена.

Якщо раніше передбачався штраф за неоплату парковки і на колеса могли поставити блокіратори або відвезти евакуатором, то тепер це заборонено. І вплинути на водія паркувальник може тільки словами.

Сьогодні в Хмельницькому жодна парковка не має паркоматів. Для обладнання всіх існуючих відведених майданчиків для платного паркування в Хмельинцькому необхідно встановити близько 100 паркоматів.

На сьогоднішній день чиновники не можуть точно позначити нові дати встановлення паркоматів, орієнтовно (за їхніми словами) це станеться до 2013 року.

Таким чином, якщо ви припаркувались в Хмельницькому, і працівник парковки вимагає від Вас плату в будь-якій формі – можете сміливо його культурно відправити чим подалі. (звісно якщо на той момент на парковці не з’являться паркомати). 


Категорія: Pravo | Додав: advocate (2012-04-02)
Переглядів: 673 | Рейтинг: 4.6/8
Всього коментарів: 0

Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Соборна, 11       тел.: 70-80-49, 0971949984