Business Registration Consultanse 0382-708049 0971949984


реэстра

Головна » Статті » Pravo

Реєстрація торгової марки

 

Кваліфіковані юридичні послуги в м. Хмельницькому Реєстрація фірми, компанії підприємства, перереєстрація (зміна власників, найменування та ін.) тел.:70-80-49, 0971949984.  

Ми надаємо повний спектр послуг з реєстрації торгової марки (бренду) в м. Хмельницькому), в тому числі і: 

- вибір, розробка та дизайн логотипу; 

- вибір класу МКТУ (аналог вітчизняних КВЕД - міжнародна класифікація); 

- реєстрація торгової марки "під ключ". 

 

Як зареєструвати торгову марку. Хмельницький

 

Зареєструвати торгову марку можливо самостійно або замовивши відповідну послугу з реєстрації торгової марки у юридичній фірмі.

Якщо Ви вирішуєте самі зареєструвати торгову марку, то Вам необхідно здійснити такі дії з реєстрації торгової марки:

1. Обрати позначення на реєстрацію торгової марки. Позначення може бути словесним, графічним, комбінованим.

2. Обрати товари і послуги, відносно яких буде реєструватися торгова марка та їх класи відповідно до Міжнародної класифікації товарів і послуг;

3. Здійснити перевірку обраного позначення на предмет можливості надання правової охорони;

4. Заповнити заявку на реєстрацію торгової марки в Україні та інші документи необхідні для реєстрації торгової марки;

5.  Оплатити збір за подання заявки на реєстрацію торгової марки;

6. Подати заявку та інші необхідні документи на реєстрацію торгової марки в Україні до Українського інституту промислової власності.

7. Протягом 3 місяців з дня отримання рішення про реєстрацію торгової марки необхідно сплатити державне мито за видачу свідоцтва та збір за публікацію відомостей про реєстрацію торгової марки та подати докази такої оплати Українському інституту промислової власності ;

Оскільки реєстрація торгової марки вимагає вирішення багатьох питань, а саме – умови надання правової охорони торгової марки, вибір товарів і послуг, відносно яких буде здійснюватись реєстрація торгової марки, правильне оформлення заявки, тому рекомендуємо звернутись до спеціалістів, які нададуть Вам кваліфіковану допомогу в реєстрації торгової марки.

Попередній пошук на тотожність та схожість торгової марки/торгового знака є не обов'язковою, але рекомендованою процедурою перед поданням завки на реєстрацію торгової марки /торгового знака.

Попередній пошук на тотожність і схожість торгової марки/торгового знака - це перевірка словесної/зображувальної або спільно словесної та зображувальної частин знаку на можливість його реєстрації.

Вартість попереднього пошуку на тотожність і схожість торгової марки/торгового знака складає від 950 грн. 00 коп. Скориставшись даною послугою попереднього пошуку на тотожність і схожість торгової марки/торгового знака, клієнт вбережеться від небажаних запитів, що надсилаються експертами в ході діловодства за заявкою на торгову марку/торговий знак, оскільки дана процедура дає можливість усунути всі можливі причини для відмови в реєстрації торгової марки/торгового знака.

Процедура попереднього пошуку на тотожність і схожість торгової марки/торгового знаку - 99,9% гарантії позитивного результату процедури реєстрації торгової марки/торгового знака.

Важливо знати, що попередній пошук торгової марки/торгового знака проводиться щодо певних класів товарів/послуг (усього їх 45). Класи товарів/послуг підбираються орієнтуючись на сферу діяльності, для якої буде використовуватися торгова марка/знак для товарів і послуг, що перевіряється. Підбір класів, що цікавлять клієнта, можна здійснити самостійно скориставшись інформацією, що викладена у розділі МКТП або ж довірити цю роботу фахівцям.

Категорія: Pravo | Додав: advocate (2012-02-10)
Переглядів: 2722 | Рейтинг: 4.8/14
Всього коментарів: 0

Legal Аssistance© м. Хмельницький вул. Вайсера, 12/1       тел.: 70-80-49, 0971949984